Renault Zoe
22 kWh R240, Life
“A Renault Zoe hatchback från 2018 with modern Electric engine. Equipped with among other GPS. The car does not need to be inspected until May next year.”
2 X HALVLJUS (4.1.1) HÖGER LJUSBILD FELAKTIG (DIFFUS
Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: Life
GPS_DESCRIPTION
7210313