Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Skåp
Repa stötfångare fram. Mindre buckla motorhuv. Buckla vänster framdörr, Mindre repa vänster bakskärm, Mindre buckla vänster tröskel, Flertal stenskott höger bakskärm, Mindre repa höger bakdörr, Mindre buckla höger framdörr, Innerskärm vänster fram skadad. Innerskärm höger fram skadad. Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Backsensorer
Färddator
7221365