Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi Skåp
“A Renault Kangoo from 2019 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, GPS, rear camera and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Drivlinan hugger/rycker
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Backkamera visar dålig bild, Missljud framvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas vänster matt, Strålkastarglas höger ner mattat
Grill, bristfällig montering. Flertal stenskott motorhuv. Vindruta sliten. Ytrost tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
15" plåtfälg
7225103