Renault Captur
0.9 TCe, Dynamique
“A Renault Captur from 2017 with petrol-engine. Equipped with for instance keyless start-system.”
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Höger elspegel ur funktion, Bakrutespolare ur funktion
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Seadmete paketid: Dynamique
7216269