Peugeot Partner
1.6 BlueHDI Skåp
“A Peugeot Partner from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Lätta vibrationer i framvagn på tvåans växel
Positionsljus höger fram ur funktion
Innerskärm vänster fram skadad, Grill, bristfällig montering, Spricka i grill, Stenskott vindruta i synfält, Fåtal rostangrepp, lackskador och repor, Några stenskott, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Dubben nedslitna, Vänster backspegel rör på sig i högre hastighet, Dubb saknas på vinterdäck
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7219456