Peugeot Expert
2.0 HDI Skåp, Drag
“A Peugeot Expert from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Motorlampan lyser, Motor går ojämt och är orkeslös. Rasslande ljud i motorrum, Oljeläckage, ej lokaliserat
Bromsbelägg fram, utslitna, Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Torkarblad utslitna fram, Ratt står snett Extraljus fram fungerar dåligt lyser svagt
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekorFörardörrsidan sitter delvis löstSkjutdörr höger svår att stänga, Däckpar extradäck, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken. Unken lukt i lastutrummet
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
0 mm
3 mm
0 mm
3 mm
Seadmete paketid: Drag
7218295