Peugeot 308
CC 1.6 Turbo
Isoleringsmatta på torpedvägg skadad, Mindre oljeläckage, ej lokaliserat, Varnar för låg oljenivå även efter påfyllnad
Vibrationer i framvagn, Strålkastarglas matta, Justering av backspeglarna uppåt, ur funktion, Höger framlampa defekt
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Vindruta sliten, Missljud/kärvar vid öppning/stängning av dörrarna, Bristfällig fastsättning stötfångare bak och vänster innerskärm, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Läppen under stötfångare fram sitter fast lite löst, Fälgar på bilen kantstötta
Repa på inredningsdetalj, Innertak skadad och släppt bitvis, Mittarmstöd defekt, Knappen som man tar ner cabben med sitter fast löst glappar
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7217208