Peugeot 308
1.6 Turbo 125hk, Panorama Navi P-sensorer
“A Peugeot 308 from 2014 with petrol-engine. Equipped with for instance GPS.”
Oljefukt motor
Servicelampa lyser, Gardin till panorama tak kärvar
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Stenskott vindruta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Flertal repor på ratten
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Seadmete paketid: Panorama Navi P-sensorer
Panoramatak
7220210