Peugeot 3008
BlueHDi, Allure Panorama Navi
Växellåda oljeläckage
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor slitna
Hjulvibrationer
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck, 1 däck på bilen har för litet mönsterdjup,
Invändigt några repor, fläckar och märken
1 mm
2 mm
3 mm
2 mm
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
Seadmete paketid: Allure Panorama Navi
Panoramatak
Head-up display
7218662