Peugeot 208
PureTech 5dr
“A Peugeot 208 hatchback from 2016 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Mindre oljeläckage
Vindruta sliten, Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under motor skadad, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
2 mm
4 mm
2 mm
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
15" alu.fälg
7216537