Opel Vivaro
1.9 CDTI
“A Opel Vivaro from 2006 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Koppling tar högt upp Växlar tröga att få i
Fjärrlås, knappar trasiga. Fjärrlås, flertal knappar trasiga. Halvljus höger ur funktion, Kupéfläkt ur funktion. Torkarblad fram skadat. Positionsljus vänster fram ur funktion. Strålkastarglas höger ner mattat. Strålkastare vänster, repa på glas/plast.Finns info om kamrem: Ja Torkarblad fastnar i fel läge Kupéfläkten går bara på högsta fart Kamrem utförd vid (mil):: 13622 (Se bild
Dålig linjepassning, Lackskada motorhuv. Skyddslist vänster framdörr lös. Lackskada vänster insteg fram, Flertal stenskott vänster bakskärm, Lackskada vänster tröskel, Karosskada vänster tröskel, Skada på stötfångaren bak. Lackskada höger bakskärm, Buckla höger taksida, Lackskada höger bakdörr, Skyddslist höger framdörr saknas. Karosskada höger tröskel, lackskada höger framskärm, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, lackskada bakluckaTakantenn skadad
Sliten inredning. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer
9 mm
8 mm
9 mm
8 mm
5 mm
2 mm
5 mm
2 mm
7224658