Opel Vivaro
1.6 BITURBO
“A Opel Vivaro from 2018 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, GPS, rear camera and towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage Missljud ifrån ac pump
Spricka vindruta i synfält, Avgassystem läckage, Backkamera visar dålig bild
Buckla vänster tröskel, Buckla höger tröskel, Fåtal lackskador, Flertal repor, Flertal stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor
Klädsel skadad, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7217158