Opel Corsa
1.4 ECOTEC 90hk, Enjoy Panorama Sensorer
“A Opel Corsa from with petrol-engine. Equipped with for instance sunroof.”
Oljefukt kring drivaxel
Servicelampa lyser, AC kyler dåligt
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fåtal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekorTorkarbladen fram hoppar/hackar vid spolning
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
Seadmete paketid: Enjoy Panorama Sensorer
Taklucka
7220224