Nissan Qashqai
1.2
“A Nissan Qashqai from 2015 with automatic and petrol-engine. Equipped with among other GPS and rear camera.”
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Mindre buckla höger bakdörr, Fåtal lackskador, stenskott och repor, Plastkåpa under bil skadad, Tankluckan sticker ut lite, Repa på hb ruta, Skrapade fälgar till extradäck
Klädsel smutsig, fram och bak, Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219698