Nissan NV400
2.3 dCi
“A Nissan NV400 from 2015 with diesel-engine. Standard equipped”
Motorlampan lyser
Bromsbelägg fram, slitna, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, AC ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Lykta på baklucka skadad, Kupéfläkten funkar endast på maxläget
Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Stenskott vindruta i synfält, Skada höger framdörr, skada höger sidospegel, skada höger framskärm, Skada baklucka, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Höger fotsteg skadad
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster, Insynsskydd medföljer ej
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
7217396