Nissan NV200
1.5 dCi Skåp
“A Nissan NV200 from 2010 with diesel-engine. Standard equipped”
Oljeläckage, okänd källa Gnisslande kopplingspedal
Krängningshämmare fram vänster glapp, Krängningshämmare fram höger glapp, Krängningshämmarstag fram vänster glapp, Krängningshämmarstag fram höger glapp, Dammskydd till stötdämpare skadad höger bak, Damask till inre styrled höger fram skadad. Styrled höger yttre, glapp. Styrled vänster yttre, glapp. Vänster elspegel kärvar. Höger elspegel kärvar. Bilen drar snett. Lås bak, defekt. Centrallåset fungerar ej, Strålkastarglas vänster, slitet. Strålkastarglas höger, slitet.Finns info om kamrem: Ja Luftflödesriktare trög. Radioapparat ej original, panel ovanför den, trasig. Bälteslåsknapp VF, trög. Bilen går ej att låsa. Kamrem utförd vid (mil):: 12938, (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2019-08-15
Plastkåpa under motor saknas, Blinkersglas höger spricka, Blinkersglas vänster spricka , Antennspröt saknas. Bakljus höger, repa. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal lackskadorDörr HF, varningslampa lyser fast den är stängd. Dörr VF, går endast att öppna inifrån. Dörr HF hänger för lågt. Hjulbult skadad
Klädsel skadad fram vänster. Innertak, smutsigt. Trasiga inredningsdetaljer
2 mm
5 mm
3 mm
5 mm
7224795