Nissan Note
1.6
“A Nissan Note from 2010 with automatic and petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Mindre oljeläckage, Motorolja, överfylld, Lätt gnisslande ljud i nån sekund vid gaspådrag
Bakrutetorkare, ur funktion, Vibrationer i ratten, Nybesiktigad
Fåtal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Lackbehandlad, Torrsprickor i 4 extradäck, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
1 mm
2 mm
2 mm
2 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7215625