Nissan Micra
1.2 5dr
“A Nissan Micra from 2009 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Radiokod saknas, AC ur funktion, Strålkastarglas matta, Servicelampa lyser
Antenn saknas, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp
Ratten är sliten, Insynsskydd trasigt
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7215309