Nissan NV200
e-NV200 40,0 kWh, Reparationsobjekt
“En Nissan NV200 från 2019 utrustad med bl.a. dragkrok. OBS! Bilen har körförbud. På grund av bilens brister har all utrustning inte kunnat funktionstestas. Bilen säljes som ett reparationsobjekt och måste hämtas med transport. Bilen går ej att köra, behöver vinschas.”
Ej testad. Flertal varningslampor lyser när tändningen är på. Går ej att köra, skadat högvoltsbatteri enligt verkstad
Ej testade
Strålkastare vänster fram karosskadad. Tekniska funktioner ej fullständigt testade
Skada stötfångare fram. Karosskada motorhuv. Karosskada vänster framskärm, Skada på stötfångaren bak. Karosskada höger bakskärm, Karosskada höger bakdörr, Bakljus skadat höger sida. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: Reparationsobjekt
7220867