Mitsubishi L200
2.5 DI-D, Premium Dubbelhytt
“Mitsubishi L200 with a strong diesel-engine with 178hp. Equipped with among other towbar and four-wheel drive.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Bromsrör bak höger rostiga, Bromsrör bak vänster rostiga, Fästen till handbromsvajer lösa
Vibrationer i framvagn
Fåtal lackskador, Flertal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor Extraljus urfunktion
Klädsel skadad, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj bak saknas, Inredningsdetalj skadad
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Seadmete paketid: Premium Dubbelhytt
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
M-värmare
Klimatanl.
Premiumpaket
7218792