Mitsubishi Colt
1.3 5dr
“A Mitsubishi Colt from 2011 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Servicelampa lyser, Start/Stop ur funktion, Strålkastare höger, repa på glas/plast
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Ratten är sliten, Handbromsspak är sliten
6 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7218134