Mitsubishi ASX
1.6 2WD
“A Mitsubishi ASX from 2011 with petrol-engine. Standard equipped”
Servicelampa lyser
Flertal stenskott, repor, bucklor, dörruppslag och lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur
1 mm
5 mm
1 mm
5 mm
2 mm
6 mm
2 mm
6 mm
7209239