Mercedes Vito
116 CDI W640, Backkamera Dragkrok
“A Mercedes Vito from 2021 with automatic and diesel-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, assist system and towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Strålkastare vänster spricka
Stenskott vindruta utanför synfält, Ytrost motorhuv, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, repor, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Seadmete paketid: Backkamera Dragkrok
7220889