Mercedes Vito
116 CDI 4MATIC W640, Dragkrok
“A Mercedes Vito from 2021 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, assist system, towbar and four-wheel drive. Do not need to be inspected until April 2026.”
Hjulvibrationer
Repa stötfångare fram, Flertal stenskott motorhuv, Repa framdörr vänster, Lackskada framdörr vänster, Repa stötfångare bak, Buckla höger bakdörr, Repa höger bakdörr, Dörrhandtag lackskada, Mindre repa höger framdörr, Ytrost baklucka, Mindre repor baklucka, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Repa på inredningsdetalj fram, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Bagegeutrymme höger sida skada, Bagegeutrymme vänster sida skada, Repa på inredningsdetalj, Flertal repor på ratten, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
17" Metal rim
Seadmete paketid: Dragkrok
7221201