Mercedes Citan
109 1.5 CDI
“A Mercedes Citan from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater.”
Sliten drivrem. Läckage vid bränslefilter
Bromsrör bak höger skadat
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Innerskärm fram båda sidor skadad. Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, bucklor/dörruppslag och lackskador. Fåtal rostangrepp. Spår efter tidigare dekor. Övre bromsljus skada. Plastdetalj vänster innerskärm saknas. Tröskel vänster karosskada
Invändigt några repor, fläckar och märken. Paneler i lastutrymmet skadade
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7224952