Mercedes C-Klass
C 200 CDI W204, AMG Sport, Avantgarde
“A Mercedes C-Klass from 2010 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance sunroof. The car does not need to be inspected until May next year.”
Oljeläckage, Droppar olja om motor
Servicelampa lyser, Dimljus vänster karosskada, Ryker om flexrör under bil efter provkörning, Högt motorljud samt vibrationer i bil när motor kommer upp i varvtal
Stenskott vindruta i synfält, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal stenskott, bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador och repor, Plastdetalj saknas, stötfångare fram.Vänster framskärm, karosskada, Hela bilen är omlackerad med dåligt utfört arbete, vågor och dammkorn i lacken, Olika mönsterdjup på drivande axlar, skifte rekommenderas, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej, Inredningsdetalj lös i lastutrymmet
3 mm
3 mm
1 mm
1 mm
19" Aluminium rim
Seadmete paketid: AMG Sport, Avantgarde
Taklucka
TAKLUCKA_DESCRIPTION
7209603