Mercedes C-Klass
C 180 W204, Avantgarde
Växellåda oljeläckage
Servicelampa lyser
Vindruta sliten och stenskott i synfält, Flertal stenskott och lackskador, Fåtal repor, Spricka i bakljus vänster sida, Stötfångare fram och bak, dålig linjepassning, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
4 mm
4 mm
2 mm
3 mm
3 mm
3 mm
4 mm
Seadmete paketid: Avantgarde
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
GPS_DESCRIPTION
Drag fast
DRAG_FAST_DESCRIPTION
7218974