KIA Soul
1.6 CRDi, Reparationsobjekt
Saknas batteri, Tändning går ej att slå på med nytt batteri heller, Motor således ej startad, På grund av bilens brister så har inte utrustning och funktioner kunnat testas, Bilen säljs som reparationsobjekt
Fjärrlås fungerar ej, Nyckeldosa trasig ihoptejpad, Batteri saknas
Flertal lackskador, rostangrepp, stenskott, Flertal dörruppslag, bucklor och repor, Ruta saknas i bakre del av vänster bakdörr, Torrsprickor i 4 däck, Fälgar på bilen kantstötta
Spår av mögel, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Innertak, smutsigt, Trasiga inredningsdetaljer, Insynsskydd medföljer ej
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
Seadmete paketid: Reparationsobjekt
7217561