KIA Sorento
2.2 CRDi, Business Navigation
Pixelfel på display till alkolås
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
19" Aluminium rim
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Seadmete paketid: Business Navigation
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7218988