KIA Rio
1.2
“A KIA Rio from 2012 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until June next year.”
Missljud från AC, ur funktion, Missljud hjullager fram
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador
Klädsel smutsig fram
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
7217655