Hyundai i30
1.5 T-GDi Kombi
“A Hyundai i30 from 2021 with automatic and petrol-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, keyless start-system, assist system and towbar. Do not need to be inspected until February 2026.”
Rattvärme, ur funktion, Dragkroksnyckel saknas.Varnar för fel i elsystemet
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Dragkrok lås går ej att ta av då det ej finns nyckel till den
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7219628