Hyundai i20
1.4
“A Hyundai i20 from 2011 with petrol-engine. Standard equipped”
Glapp i styrningen
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7210369