Honda Jazz
1.4
Fjärrlåset fungerar ej
Karosskada och ytrost vänster bakdörr och bakskärm, Flertal stenskott, repor och bucklor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
14" Aluminium rim
7217332