EstoniaFlagIconEesti keel
Image Icon

Müüa Kvdcars

Image Icon

KKK

Image Icon

Võtke meiega ühendust

HOBBY 660 WFU PREMIUM

Husvagn
PercentIconmahaarvamisele kuuluv käibemaks puudub

Pakkumine

Juhtiv pakkumine Kaasa arvatud käibemaks.
8 500 SEK
Juhtiv pakkumine eurodes
InfoIcon
760 EUR
Broneeringu hinda ei ole saavutatud
InfoIcon

Pakkumine lõpeb:

23 okt, 17:08

HOBBY 660 WFU PREMIUM

Husvagn

Kvdcars hindamine

KVD-testi tulemus

Meie sõidukitehnikud on testinud haagissuvila rohkem kui 170 punkti ja märkinud nii heakskiidetud punktid kui ka võimalikud märkused. See annab teile hea ja õiglase pildi haagissuvila. Lisateave testi kohta.

ErrorIconCommentFilledIconCheckIcon

Gasol, läckage, test av Gasolfunktioner/förbrukare ej utfört - ej testbart

ErrorIconCommentIconCheckFilledIcon

Normalt med stenskott, dörruppslag och repor

Normalt med slitage, märken, skav & fläckar

  • Suvised rehvid

    7 mmCheckIcon

    CheckIcon7 mm

    13" Aluminium rim

Seadmed

  • Dusch

  • Kylskåp med frysfack

  • Markis

  • Spisfläkt

  • Ugn

  • Antenn Husbil/vagn

  • Batteriladdare

  • El system 220/230V husbil/vagn

  • Handfat

  • Taklucka bakre bodel

  • Taklucka mittre bodel

  • Toalett

  • Alde värmesystem

  • Alde varmvattenberedare

  • AC-bodel

Faktid

  • Previous owners3
  • License numberYRJ454
  • Model year2018
  • Manufacture monthjuuni 2018
  • First date in traffic in Sweden2018-09-27
  • Number of seats0
  • Number of keys2
  • Number of bunks4
  • Stove flames3
  • Heating systemEl, Gasol, Vattenburen
  • Damp checkPerformed OK
  • Tax fee (yearly)401 SEK

Tehnilised andmed

  • Chassis numberWHB27P50H0FJ33559
  • Next inspection at the latest2026-09-30
  • Max payload342 kg
  • Curb weight1 858 kg
  • Tax weight2 200 kg
  • Vehicle total weight2 200 kg
  • Length8 865 mm
  • Width2 500 mm
  • Height2 601 mm

Muu teave

  • Sold in swedenYes
  • ExportableYes
  • Deductible VATNo

Rajatis

Linköping (Jägarvallen)

Aadress:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping