350 Volymskåp 2.0 TDCi FWD
“Ford Transit with a strong diesel-engine with 170hp. Equipped with among other rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Nya bromsskivor bakNya bromsbelägg bak
Palldragare Qmax 2300 kg medföljer.Varnar för Bromsbeläggsslitage-Service nu, Kraftiga hjulvibrationer. Nybesiktad, Kamrem bytt vid 19644mil 2023-09-06
Stenskott vindruta utanför synfält, Skyddslist vänster framdörr saknas, Skada höger spegelglas, Flertal rostangrepp, Flertal stenskott, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Bälteslås passagerarsida ihoptejpad. Gott intryck för mil och ålder
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
16" Utan fälg
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7217553