260 2.2 TDCi Skåp, Värmare Dragkrok
“A Ford Transit from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Små vibrationer från kopplingspedal vid fullt uttrampad
Bromsrör längsgående höger rostiga, Bromsrör bak höger rostiga. Körförbud pga föreläggande om besiktning, pga detta kan fordonet inte tas i trafik innan godkänd besiktning. 2 BROMSRÖR (1.1.11) HÖGER TVÄRGÅENDE ROSTSKADAT 2 BROMSRÖR (1.1.11) HÖGER LÄNGSGÅENDE ROSTSKADAT 2 HJULLAGER (5.1.3) FRAM, BÅDA SIDOR GLAPPT
Hjullager fram höger glapp. Hjullager fram vänster glapp. Höger elspegel kärvar. Spricka vindruta utanför synfält. Drivknutsdamask skadad HF, Bromsljus, delvis ur funktion. Skyltbelysning, ur funktion. Backljus ur funktion, Strålkastare vänster kondens
Stenskott vindruta i synfält. Rostangrepp höger tröskel, Karosskada höger tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor. Centrumkåpa saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Trasiga inredningsdetaljer. Handskfack ramlar ner vid öppning
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
8 mm
6 mm
7 mm
Seadmete paketid: Värmare Dragkrok
7225960