Ford Ranger
2.2 TDCi 4WD, XLT
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service, Strålkastarglas båda sidor nermattade
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Mindre buckla vänster framdörr, Repa, buckla vänster bakskärm.Plastdetaljer saknas stötfångare bak, Mindre buckla höger framdörr, buckla höger framskärm, Mindre buckla baklucka, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Bakruta i kåpan bak har lossnat
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
9 mm
7 mm
9 mm
8 mm
Seadmete paketid: XLT
Färddator
Drag fast
ABS
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7215899