Ford Fiesta
1.0T EcoBoost 5dr, Titanium
“A Ford Fiesta from 2014 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Fungerar utmärkt maskinellt
Dammskydd till stötdämpare skadad höger fram, Hjulvibrationer, Nya vinterdäck, Textilmattor medföljer
Stenskott vindruta i synfält, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Plastkåpa under motor saknas, Skrapade fälgar till extradäck
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Seadmete paketid: Titanium
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7221188