Fiat Tipo
1.6 E-Torq 5dr, Lounge
“A Fiat Tipo from 2017 with automatic and petrol-engine. Equipped with among other GPS and rear camera.”
2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott och repor, Höger blinkerskåpa vattenskadad
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
1 mm
3 mm
1 mm
3 mm
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Seadmete paketid: Lounge
7213674