Fiat Freemont
2.0 Multijet AWD
Mindre oljeläckage
Bromsskivor bak rostskadade och slitna bör bytas, Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning
Backkamera visar dålig bild, AC ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat
Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
2 mm
4 mm
2 mm
4 mm
3 mm
2 mm
3 mm
2 mm
7219487