Fiat Doblo
Cargo 2.0
Oljeläckage Ej provkörd p.g.a, annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig
Nyckelämne går inte hela vägen in, AC ur funktion, Bil ej provkörd på grund av däckkombinationen odubbade fram, dubbade bak (inga dubbar
Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under motor skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7221385