Fiat 595
Abarth 595
Servicelampa lyser
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7216373