Fiat 500
Cab 1.2
“A Fiat 500 from 2019 with petrol-engine. Standard equipped”
Ojämn tomgång
Stolsvärme förarplats, ur funktion
Mindre buckla motorhuv. Några dörruppslag och lackskador. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7215169