Fiat 500
500C 1.2, Lounge
Bromsskivor fram rostskadade
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Ratt står snett, Bilen drar snett, Hjulvibrationer
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor, Cabriolet missfärgad samt ingrodd smuts
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Seadmete paketid: Lounge
7218659