Dacia Dokker
Van 1.6 SCe
“A Dacia Dokker from 2018 with petrol-engine. Standard equipped”
Höger backlucksdörr går ej att öppna. Fönster lastförskjutningsskydd saknas
Flertal stenskott, dörruppslag, repor, och lackskador. Fåtal rostangrepp. Flertal rostangrepp. Bilen är matt i lacken. Kaross några spruckna/skadade plastdetaljer. Plastkåpa under motor skadad. Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme. Sliten inredning. Lösa inredningsdetaljer. Trasiga inredningsdetaljer. Dålig isolering vänster dörr
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7224777