Citroen C4
1.6 HDi
“A Citroen C4 from 2011 with diesel-engine. Standard equipped”
Hållare till motorhuv är trasig. Koppling tar högt upp. Oljeläckage. Missljud i framvagnen vid körning över gupp
Bromsbelägg fram, slitna. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Servicelampa lyser. Drivknutsdamask skadad vänster fram, Avgassystem läckage. Damask till inre styrled vänster fram skadad. Strålkastarglas slitna
Stenskott vindruta utanför synfält. Spricka i bakljus höger sida. Flertal stenskott, repor, bucklor/dörruppslag och lackskador, Flertal rostangrepp, Plastkåpa under motor skadad. Framdörrarna knakar vid öppning och stängning
Repiga inredningsdetaljer. Innertak, smutsigt. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Insynsskydd medföljer ej
5 mm
3 mm
5 mm
3 mm
7223146