Citroen C3
Aircross PureTech
“A Citroen C3 from 2021 with petrol-engine. Standard equipped”
Fåtal stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Bakljus höger, repa
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
SMARTPHONE_INTEGRATION_DESCRIPTION
7208139