Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp, Dragkrok
“A Citroen Berlingo Skåp from 2014 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Fjärrlås fungerar ej, knappar trasiga, Lås baklucka ur funktion
Flera karosskador, Några stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Dragkrok
Backsensorer
Färddator
7219078