Citroen Berlingo Skåp
Berlingo II 1.9 D Skåp
“A Citroen Berlingo Skåp from 2004 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until December next year.”
Koppling tar långt ner Oljeläckage
Fjärrlås fungerar ej. Servicelampa lyser. Ratt står snett. Lås vänster, defekt. Lås höger, defekt. Lås bak, defekt. Centrallåset fungerar ej. Går ej att låsa bilen varken med nyckel eller fjärrFjärrlås Elspegel endast höger sida, vänster manuellt vred
Vindruta sliten. Kondens i övre bromsljus, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer. Vred justering ryggstöd förarstol saknas. Belysning klimatdel delvis ur funktion
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7226818