BMW 2500
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Växellåda oljeläckage. Fordonet har en begränsad miltalsräknare. Det kan inte uteslutas att mätaren redan har snurrat runt vilket gör alla miltalsangivelser osäkra
Dammskydd till stötdämpare skadad vänster/höger fram, Vindrutespolare ur funktion, Vindrutetorkare fram defekt. Kupéfläkt ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal rostangrepp och lackskador. Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7226455